PŘÍDAVNÉ ZAŘÍZENÍ - NABÍZÍME MNOHO DALŠÍCH PŘÍDAVNÝCH ZAŘÍZENÍ

Díky univerzálnímu rychloupínači je výměna nástavců a přídavných zařízení velmi rychlá a jednoduchá. Navíc lze používat přídavná zařízení od všech ostatních výrobců. Prezentovaná přídavná zařízení slouží pro představu zákazníka o možných přídavných zařízeních. Vzhled a parametry se mohou u jednotlivých typů lišit podle aktuální nabídky.

Univerzální lžíce

Univerzální lžíce o základní šířce 100 cm pro nakládání různých druhů sypkých materiálů, písku, hlíny, štěrku, apod. Šířka a obsah lžíce závisí na požadavcích zákazníka.

Půdní vrták

Půdní vrtáky s volitelným průměrem jsou určené pro vrtání do země při zakládání oplocení, sázení stromků, při odběru půdních vzorků nebo pro další zemní práce.

Podkop

Podkop je použitelný při kopání výkopů nebo zakládání staveb. Pro práce menšího rozsahu je možné si prořídit tzv. minipodkop ovládaný přímo ramenem stroje.

Univerzální lžíce
Půdní vrták
Podkop

Paletizační vidle

Vidle pro práci s paletami včetně nosného rámu. Díky přídavnému zařízení není již pro Vaši práci potřeba další vysokozdvižný vozík.

 

Vidle s přidržovačem

Silážní vidle vybavené hydraulickým pístem jsou ideální pro manipulaci se slámou, ořezanými větvemi, s hnojem, apod. Nejvhodnější uplatnění je v zemědělství a lesnictví.

Zametač BEMA

Hydraulicky ovládaný zametač vyrobený předním světovým výrobcem firmou BEMA s možností pracovního záběru od 1250 - 2300 mm. Průměr kartáče je 520 mm.

Paletizační vidle
Vidle s přidržovačem
Zametač BEMA

Zametač na sníh

Zametací kartáč na sníh, štěrk nebo listí je vhodný pro údržbu chodníků, parkovišť, cest, průmyslových areálů, umělých trávníků a hřišť.

Sněhová fréza

Sněhová fréza je určená k odklízení většího nánosu sněhu. Ideální pro úklid jak čerstvého, tak udusaného sněhu.

Sněhová radlice

Sněhová radlice s volitelnou šířkou a výškou určená pro rychlý způsob odklízení sněhu na pozemních komunikacích či větších plochách.

Zametač na sníh
Sněhová fréza
Sněhová radlice

Jednoosý vlek

Jednoosý vlek pro přepravu materiálu s možností odklopení všech bočnic. V případě nutnosti větší kapacity je k dispozici vlek dvouosý.

Sekačka na trávu

Sekačka na trávu - jeden z nejpoužívanějších přídavných zařízení. Pohodlné sekání větších travnatých porostů na velké zahradě, v parku nebo na farmě.

Pařezová fréza

Pařezová fréza s hydraulickým pohonem je speciální přídavné zařízené pro odstraňování pařezů stromů v terénech různé obtížnosti.

Jednoosý vlek
Sekačka na trávu
Pařezová fréza

Zimní sypač soli

Sypač soli nebo písku při údržbě pozemních komunikací v zimním období.

Zimní sypač soli

PRODEJ A SERVIS

POLYOS, spol. s r.o.

Školská čtvrť 1395

744 01 Frenštát pod Radhoštěm

 

Tel.: +420 603 531 034

E-mail: info@polyos.cz

designed by Bizmark